Ідеї для дитячих фотокниг

Ідеї для дитячих фотокниг

В нашу епоху діджитал, фотографії так звично зберігати в телефоні, на комп’ютері чи гугл диску. Та минає зовсім трохи часу і ми вже не орієнтуємось у якій папці шукати потрібні фото. Розбирати ці електронні архіви не завжди встигаємо. От і виходить, що безліч яскравих, класних, дійсно пам’ятних знімків губляться.

Чудово, якщо найкращі фотографії розібрані по фотокнигах. Коли ми їх гортаємо, знову і знову переживаємо приємні моменти свого життя.

Сучасна фотокнига

Це, з одного боку, класичний альбом з фотографіями. Проте удосконалений і осучаснений. Перевага в тому, що:

  • всі знімки професійно надруковані прямо на сторінках,
  • листи зшиті в суцільний книжковий блок,
  • книга оформлена у щільну презентабельну персоналізовану обкладинку.

Красиві візуалізовані спогади. Дитячу фотокнигу можна створити у визначеній тематиці й дизайні. Приурочити її до важливої події чи присвятити спонтанній фотосесії.

Ми відшукали ідеї, які ідеально підходять для оформлення дитячих фотокниг. Зберігайте в закладки та реалізуйте для себе.

Виписка з пологового будинку

Фотокнига – це своєрідний архів найкращих життєвих спогадів. Народження дитини – точно топова подія)

Неодмінно замовте альбом з найпершими фото вашого малюка. Адже не завжди хочеться публікувати їх у соціальних мережах чи показувати іншим людям. Надрукуйте фотокнигу для себе в Albomchik.ua та проживайте сокровенні емоції в колі найдорожчих.

Дитячий альбом для новонароджених у стилі Newborn

Фотографувати новонароджену дитину – одне з найскладніших завдань для фотографа. Але ці милі знімки варті всіх зусиль.

Фотокнига для новонародженої дитини може складатися не лише зі студійних чи домашніх фото. В онлайн-конструкторі Альбомчика ви можете доповнити дизайн тематичними кліпартами, рамочками, милими текстами. Оформлення дитячого фотоальбома – поле для вашого креативу.

Хрестини: baby book

Окремою темою для створення дитячого фотоальбому може бути хрещення. У нас є цілий розділ шаблонів цієї тематики. Вибирайте той, який підходить саме під ваші фотографії. Редагуйте його та замовляйте друк фотокниги.

Дитяча фотокнига “Перший рік малюка”

Теми для батьківської творчості невичерпні. Перший фотоальбом малюка – від народження й до року – завжди виглядає яскраво і креативно. Адже в головній ролі цього сюжету саме ваша дитина. Перша посмішка, перше купання, перший крок, обійми, ігри, успіхи та перші вміння.

Фотокнига на перший рік – відмінний подарунок до дня народження.

Канікули, подорожі, свята

Святкові сукні, костюми і зачіски. Виступи в школі бальних танців чи перша роль у дитячому театрі. Незабутнє море влітку або різдвяні затишні канікули. Кожен із цих моментів заслуговує на те,щоб залишитись у пам’яті назавжди. Можете періодично замовляти дитячі фотокниги та колекціонувати їх.

Фотоальбом на випускний у дитячому садку

Замовити фотоальбом на випускний в дитячому садку – наче традиція, якої непорушно дотримуються батьки) Але ж можна додати трохи творчості і зробити дитячу фотокнигу з цієї нагоди особливою. Втілюйте в життя дизайн, який придумали ви самі – вийде класно, не сумнівайтеся. Додавайте фото друзів вашого малюка, знімки з улюбленими вихователями, веселу репортажку з дитсадківського життя.

Як замовити дитячу фотокнигу в Альбомчику

Простіше простого! Головне – підготувати фотографії дитини для наповнення фотокниги. Далі переходьте в онлайн-конструктор на нашому сайті та користуйтесь усіма його інструментами й підказками. Можна обрати відповідний шаблон і редагувати його. Або ж творити з чистого листа. Успіхів)

Поділитися