Партнерська програма для наших клієнтів

Партнерська програма для наших клієнтів

У нас новина! Пропонуємо вам стати учасниками вигідної партнерської програми й отримувати на свій рахунок 3% бонусних коштів від суми замовлень інших людей.

Умови й переваги

В особистому профілі кожного клієнта ми розмістили спеціальне Партнерське посилання. Воно дає можливість запрошувати нових користувачів. Якщо за вашою рекомендацією хтось зробить замовлення на нашому сайті – отримаєте бонусні 3 відсотки на свій рахунок. Все просто. Накопиченими коштами можна оплачувати власні замовлення. Повністю або частково – це залежить від суми бонусів.

Люди часто прислухаються до порад і рекомендацій своїх знайомих, близьких, друзів. Тож пропонуємо долучитись до просування нашого бренду.

Способи залучення клієнтів

На своєму сайті, в інтернет-магазині або блозі публікуйте рекомендації про нашу онлайн-друкарню. Можливо, ваші читачі та клієнти шукають саме нас, тож подякують вам за посилання.

В соціальних мережах. Корисний пост у Fb чи Інстаграм, коментарі у тематичних пабліках може побачити величезна кількість підписників. Вони роблять замовлення в Альбомчику, ви отримуєте свої бонуси.

Месенджери. Розішліть повідомлення з партнерським посиланням своїм знайомим і друзям. Порадьте їм послуги надійної типографії, яка працює онлайн, та отримайте свою винагороду.

Поділитися