Про нас

Сервіс друку фотокниг Albomchik.ua® – амбітний проект популярної інтернет-друкарні Vizitka.com®. Його напрямком є створення фотокниг, фотокалендарів, ексклюзивного пакування, сувенірів та інших крутих фотопродуктів.

Люди сьогодні все більше цінують класичні цінності, бережуть родинні спогади, приємні моменти, особливі почуття. Альбомчик – технологічний інструмент, який допоможе вам втілити перелічене у форматі сучасних фотокниг.

Дизайнери підготували для вас безліч яскравих безкоштовних шаблонів кожного продукту. А професійний онлайн-конструктор відкриває можливості для створення макету власноруч. Якщо ви виконали верстку в будь-якому іншому графічному редакторі – перевірте свій макет на відповідність технічним вимогам і сміливо завантажуйте на Albomchik.ua® для замовлення фотокниги онлайн. Хочете замовити продукт у нашого дизайнера? Радо реалізуємо ваш задум.

Онлайн-типографія Vizitka.com® за 14 років роботи завоювала серця сотень тисяч клієнтів. Стильний Альбомчик трансформував у собі її можливості і досвід, щоб розвивати напрямок друку фотопродукції в Україні.Про нас