Відгуки клієнтів

Замовляла фотоальбом учня 1 класу. Дуже зручний та простий конструктор для створення макета. Якість фотодруку перевершила очікування, фотографії стали більш чіткішими, яскравими. Дуже дякую за сервіс, швидкість, якість друку та доброзичливість працівників. Обов'язково буду замовляти ще.

Тетяна Шемендюк
Учитель
Добрий день, Тетяно! Неймовірно радісно, що вам сподобалося все на нашому сайті. А ще дуже приємно, що ви не пошкодували пару хвилин свого особистого часу, аби написали цей схвальний відгук. Адже тепер ми знаємо напевно, що докладені зусилля приносять свої результати. Залишайтеся з нами, аби насолоджуватися й надалі якістю наданих послуг.

Якість виконання, ставлення до клієнтів, швидкість — топчик, стронглі рекомендую. Накосячив з організацією доставки — допомогли вирішити проблему.
Щодо покращень — хотілося б вдосконалити механізм завантаження макета: прикрутити драг-енд-дроб та заливання файлів архівом - закачавувати 60 файлів пооодинці те ще задоволення.

Віталій
Не важливо
Добрий день, Віталію! Не уявляєте, як нам приємно читати такі позитивні відгуки. Вони надають нам енергії та ще більшого прагнення, щоб ставати краще та тішити клієнтів. Щодо вашого побажання ми обов'язково переадресуємо його у відповідний відділ для розгляду й можливості реалізації. Дякуємо, що ви з нами!

Замовляла фотокнигу на подарунок. Дуже зручний конструктор для створення макета. Якість фотодруку перевершила очікування, так як фотографії стали більш чіткішими, навіть скановані чорно-білі. Дуже дякую за сервіс, швидкість, якість сторінок та друку.

Яна Владимирова
фізична особа
Дякуємо, що поділились враженнями! Приємно бути кращими для Вас та ми дуже раді, що Ви задоволенні. З нетерпінням чекаємо на Ваші нові звернення!

Дуже задоволена якістю альбому, він шикарний, і можливість самому зробити макет це найкраща можливість, дуже вдячна дякую

Анастасія Вєлєва
.
Дякуємо за ваш позитивний відгук! Ми раді, що вам сподобалась наша робота. Завжди раді бачити вас знову!

Дуже дякую за індивідуальний календар👍👍👍За чудову якість дякую і ще 100 подяк за оперативність! Від менеджера до отримання все просто супер!

Inna Galchynska
Особисте замовлення
Доброго дня, Інно! Дякуємо за позитивний відгук. Прагнемо враховувати всі побажання клієнтів та надавати сервіс на найвищому рівні. Дуже раді, що вам сподобалися наші послуги, завжди раді допомогти!

Дуже дякуємо за фотоальбом-віньєтку! За ваш чудовий сервіс, за професійний підхід до виготовлення фотопродукції, зручний конструктор. Бажаємо успіхів і розвитку.

Раїса Сізова
фізична особа
Вітаємо! Дякуємо вам за чудовий відгук! Ми дуже раді, що ваше перебування на нашому сайті було приємним та комфортним. Сподіваємось побачити вас знову!

Дуже дякую за фотокнигу! У вас чудовий сервіс, якість та підтримка клієнтів! Ми були в захваті від результату вашої роботи та рівня комунікації. Бажаю вам процвітання та багато задоволених клієнтів!

Anastasiia Shevkoplias
подарунок для колеги
Добрий ранок, Анастасіє! Ми раді, що вас влаштувала наша продукція та робота нашої команди. Дуже приємно бачити, що ви відзначили наші старання. Ми завжди прагнемо надавати нашим клієнтам високу якість та комфорт, тому ваш відгук для нас дуже важливий.

Замовила настінний фотокалендар у подарунок. Дуже порадували терміни виконання – все зробили дуже швидко! Календар дуже гарний, папір та друк якісні. Чудовий подарунок вийшов!

Юлия Карась
Запоріжжя
Дякуємо Вам, Юліє, за відгук! Раді, що Ви оцінили наші старання - для Вас працюємо максимально швидко та якісно. З нетерпінням чекаємо нових Ваших звернень;)

Вчасно та якісно надрукувала фотоальбоми з вітаннями правнучці. Рекомендую всі бабусям створювати архіви світлин дітей та внуків тільки у Візітці. Обслуговування на дуже високому рівні.
Дякую за роботу !

Людмила Ковбасюк
пенсіонерка, прабабуся
Людмило, дуже приємно, що ви не пошкодували пару хвилин свого особистого часу, аби написали цей схвальний відгук. Адже тепер ми знаємо напевно, що наша праця приносить позитивні емоції нашим найкращим клієнтам. Залишайтеся з нами, аби насолоджуватися й надалі якістю послуг та отриманною продукцією.

Дуже дякую за альбом.Все вчасно,професійно, завжди на зв'язку. Професионали!!
Замовляю не перший раз!

Анастасія Кравченко
Люблю зберігати гарні спогади красиво. Замовляю альбоми для себе та рідних
Дякуємо , Анастасіє, за підтримку та оцінку нашого сервісу! Щиро вдячні за довіру)
Середня оцінка Albomchik.ua: 5.0 з 5 на підставі 183 відгуків.