Відгуки клієнтів

Дуже дякую за роботу. Я надрукувала вже дві фотокниги, всім моїм друзям подобається. Обслуговування відмінне, якість теж. Так триматись.

Наталія Біла
Пенсіонерка
Добрий вечір, Наталіє! Ваш відгук ще раз доводить, що ми працюємо не даремно. Ми робимо все можливе, щоб клієнти отримували тільки якісну продукцію. Сподіваємося, що попереду ще не один рік плідної співпраці.

Добрий день. Друкую тиражні календарі. Якістю задоволена і я, і мої замовники. Чудова передача кольору. Дякую за дотопогу у вирішенні робочих моментів і за те, що працюєте в цей не простий час!

Олександра Кохан
фотограф
Добрий вечір, Олександро! Щиро вдячні Вам за добрі слова.
Ми продовжуємо працювати саме завдяки вам. Віримо, що разом ми переможимо. Гарного вечора та мирного неба нам усім!

Створювала альбом у конструкторі, працює все відмінно. Отримала швидко. Якість чудова, фото насичені та яскраві. Усім задоволенна! Замовлю ще! Дякую!

Марина Булавка
Альбом на подарунок подрузі
Добрий день, Марино! Дуже вдячні Вам за такі слова! Від таких постів хочеться рухатися тільки вперед і ставати кращими! Бажаємо гарного дня!

Друк на кружка, дуже якісно і швидко. Користувалась конструктором, все зрозуміло і легко. Дякую.

ВІКТОРІЯ
.
Добрий день, Вікторіє! Звісно, що ми не Формула-1, але швидкість майже на рівні. Щиро вдячні Вам за ці прекрасні слова, Ви надихаєте нас працювати ще краще.

Замовляла календарі-плакати, на подарунки. зробили замовлення дуже швидко, хоча попереджали що будуть затримки через світло. Отримала їх і дуже задоволена! Дякую ! Обв'язково прийду ще раз.

Віталія Коваленко
-
Добрий день. Дякуємо за Ваш відгук. Нам дуже приємно читати ці рядки. Вдосконалюємося й надалі, щоб Ви завжди залюбки поверталися до нас.

На роботі радує настільний календар із фотографіями моєї доньки. Календар-будиночок перекидний заказую вже вдруге. Якість паперу гарна, а фотографії залежать вже від вас. Порада тому , хто хоче собі такий календар: фоторафія повинна бути зроблена в тому місяці, на якій сторінці вона знаходитиметься (відповідно рік тому). Від цього ви отримаєте кучу позитивних емоцій!

Надія Сорока
бухгалтер
Добрий день, Надіє! Дякуємо Вам за теплі слова в адресу нашої друкарні. Працюємо заради Вас. Не зупиняємося на досягнутому та завжди покращуємо процеси, які існують. Для нас дуже важливо працювати на всі 100%!

Дякую! Як завжди дуже якісно! Відмінний результат! Фотокниги та іншу поліграфію друкую тільки на vizitka.com вже багато років, тому що жодного разу на підводили і за це величезне Дякую!!!

Елена Алексеенко
Постійний клієнт
Добрий день, Олено! Щиро раді, що фотокнига Вам сподобалась. Сподіваємось, що у майбутньому нашу з Вами співпрацю супроводжуватимуть лише позитивні емоції.

Замовила в перший раз календарі, з допомогою конструктора дуже зручно створити свій особистий календар! Календарі чудовіі.Миттєвий друк та доставка, якість супер. Раджу скористатися, хто ще не звернув увагу на цю послугу.

Алла Грицюк
працівник
Добрий день, Алло! Щиро раді, що продукція Вам сподобалась. Сподіваємось, що у майбутньому нашу з Вами співпрацю супроводжуватимуть лише позитивні емоції.

Добрий день. Вже не перший раз користуюсь послугами Vizitka.com. Якість відмінна, строк виконання як вказано на сайті. Дуже дякую за можливість створювати фотокниги та календарі самостійно, за допомогою конструктора!

Оксана Скрипка
викладач
Вітаємо, Оксано, дякуємо, що ви знайшли час та залишили такий чудовий відгук та високу оцінку! Працюємо завдяки вам та заради вас!

Замовила для себе настінний календар. Була дуже вражена тим, що все так легко та просто вийшло. Сервіс зрозумілий, зручний. Ціни приємні. Замовлення зробили та відправили НП дуже швидко. Рекомендую! Вже замовила та чекаю ще один календар!)))) Дякую всій команді!

Ольга Гончарук
Майстриня хендмейд
Добрий ранок, Ольго! Дуже дякуємо вам за такий чудовий відгук та високу оцінку! Ми продовжуємо працювати та докладаємо максимум зусиль для створення турботливого та комфортного сервісу.
Середня оцінка Albomchik.ua: 5.0 з 5 на підставі 108 відгуків.