Дитяча фотокнига

Дитяча фотокнига

Дитячий фотоальбом – мастхев ідея, що залишається популярною попри зміну часів, стилів, поколінь. Батьки зберігають у своїх спогадах моменти дорослішання дитини, її перші кроки, кумедні витівки. А якщо спробувати перенести всі емоції на сторінки фотокниги?

Дитяча фотокнига на перший рік малюка – найбільш зворушлива та мила з усього, що ми створюємо) Це історія про маленьку людинку, яка щодня підростає, змінюється, веселиться, капризує, навчається новому. Такий альбом можна оформити й надрукувати до першого дня народження. Зворушливий подарунок для батьків.

З кожним роком сімейні фотоархіви поповнюються чудовими знімками. Найцікавіші фото можна групувати час від часу для оформлення дитячого фотоальбома. Повірте, це зовсім не той стандартний сімейний альбом про який ви подумали. Діти ж виростають надто швидко, ми можемо не помічати плинність часу за своєю щоденною рутиною. А друк дитячої фотокниги – ідеальний спосіб зберегти кожну усмішку, кожен щасливий та важливий момент життя.

Фотоальбоми – дитячі щоденники. Вони можуть бути присвячені подорожам, святам, особливим подіям. Чи просто часу, проведеному в дитячому садочку. Дивіться, беремо фото на випускний в дитячому садку, завантажуємо їх в онлайн-конструктор, робимо колажі, додаємо побільше прикольних деталей, малюнків, рамочок. Фантазуємо, словом) Можемо створити особливі підписи для кожної фотографії, написати побажання. Фотокнига для дитячого садка вийде яскравою і неповторною, як і настрій вашої дитини.

Ми підготували багато шаблонів для оформлення дитячих фотокниг. Обирайте на свій смак і створюйте такий альбом, який завжди буде нагадувати вам і малюку про його найкраще дитинство у світі)

Характеристики дитячої фотокниги

Розмір (за розміром книжкового блоку): - квадратик – 20х20 см
- портрет – 20х28 см
- горизонт – 28х20 см
- квадрат – 28х28 см
- гігант – 40х28 см
Папір: книжковий блок – крейдований матовий папір 170 г/м²;
форзаци – самоклейний папір, 80 г/м²;
палітурка (обкладинка) – палітурний картон товщиною 1.9 мм + глянсова ламінація 25 мкм;
між частинами і блоком – калька, 90 г/м²
Друк: цифровий посторінково
Кольоровість: повноколірний друк
Кількість сторінок: - мінімальна – 24
- максимальна – 152
- крок збільшення кількості сторінок – 4
Скріплення книг: - блок зшивається на металеву скобу втачку
- блок із палітуркою (обкладинкою) кріпиться за допомогою термобіндера і форзаців
Наклад: від 1 шт.
Термін виготовлення: 3 робочі дні (понад 10 книг 3-5 робочих днів)

Ціна дитячої фотокниги

Тип дитячої фотокниги Ціна за 24 сторінки Термін виготовлення
Квадратик 20х20 см 270 грн 3 робочі дні
Портрет 20х30 см 280 грн 3 робочі дні
Горизонт 30х20 см 280 грн 3 робочі дні
Квадрат 30х30 см 560 грн 3 робочі дні
Гігант 40х30 см 588 грн 3 робочі дні

Вимоги до макетів дитячої фотокниги

Вимоги до макетів дитячої фотокниги

Загальні вимоги до макетів усіх форматів:

  • Розміри макетів мають відповідати вимогам і надаватися в масштабі 1:1.
  • Файли не повинні містити міток різу, хрестів суміщення, шкал і будь-яких інших елементів.
  • Колірна модель – RGB (профіль sRGB) або CMYK (профіль CoatedFOGRA39.icc/ISO Coated v2 (ECI)).
  • Роздільна здатність файлу має бути 300 dpi.

Допустимі формати файлів:

  • Макети у форматі PDF. Не повинні містити прозорості. Усі шрифти переведені в криві.
  • Макети у форматі TIF. Усі шари мають бути об'єднані. Файл не повинен містити альфа-каналів. Збереження макетів без стиснення.
  • Макети у форматі JPG. Використовувати тільки стандартний формат. Неприпустимо використання формату JPG 2000 або JPG stereo. Зберігати з максимальною якістю без стиснення.

Імена файлів:

  • Файли сторінок блоку іменуються тільки за схемою: 001.pdf, 002.pdf, 003.pdf .... або 001.jpg, 002.jpg, 003.jpg ...., де непарні сторінки – праві, а парні – ліві.
  • Файл обкладинки називається: cover.pdf або cover.jpg
  • Файли форзацу іменуються: for1.pdf або for1.jpg передній і for2.pdf або for2. jpg – задній.

Сторінки й форзаци

Обкладинка

Усі важливі елементи дизайну обкладинки мають розташовуватися не ближче 10 мм до межі загину (або 27 мм від краю макету). Відстань між цими елементами на обкладинці й межею корінця має становити 15 мм.

Розмір обкладинки залежить від кількості сторінок у фотокнизі.

Квадратик:

Портрет:

Горизонт:

Квадрат:

Гігант:

На кожні 30 сторінок блоку обкладинка збільшується на 2 мм.

Ламінація сторінок блоку

Можете обрати глянсову або матову плівки для ламінування сторінок ди­тячої фотокниги. Таке покриття до­дасть міцності й привабливості про­дук­ту. Проте враховуйте деякі особ­ли­во­сті: глянцева ламінація додає яскравості кольорам, але може від­бли­ску­ва­ти на світлі; матова плівка робить фото менш насиченими.

Пробний друк (кольоропро­ба)

Опція, яка дозволяє точно пе­ре­свід­чи­ти­ся в якості друку дитячої фо­то­кни­ги, її відповідності макету. За­мо­вив­ши пробний зразок, зможете остаточно вирішити всі деталі щого тиражу.

Питання – відповіді

Як замовити дитячу фотокнигу?
Пропонуємо кілька шляхів для зручності замовлення. Перший – створення макету фотокниги в нашому онлайн-конструкторі. Для цього обирайте готовий професійний шаблон та редагуйте його на свій смак: завантажуйте фотографії, додавайте текст, ілюстрації, фони та інше. Якщо ви маєте готовий дизайн, створений в будь-якому графічному редакторі – завантажуйте його завдяки спеціальній кнопці та очікуйте відповіді щодо відповідності нашим технічним вимогам. Третій варіант – можливість скористатись допомогою нашого дизайнера. Ми підготуємо макет дитячої фотокниги за вашими побажаннями та погодимо з вами фінальний варіант.
Скільки фотографій потрібно для дитячої фотокниги?
Наша дитяча фотокнига складається мінімум із 24 сторінок. Кількість фото залежить від того як ви плануєте їх розміщувати: на цілу сторінку чи у вигляді колажів.
Фото з телефона підійдуть за якістю?
Звісно. Сучасні гаджети переважно оснащені якісними камерами, тож знімки у них, зазвичай, хорошої якості й великого розміру. Проте варто перевіряти це індивідуально. Та намагайтесь не використовувати фото з соцмереж. Вони втрачають роздільну здатність після публікації.
Які у вас є дизайни дитячих фотоальбомів?
О, варіантів дуже багато. Ми згрупували всі шаблони для дитячих фотокниг за тематикою. “Наша родина”, “Хрещення”, “Літо”, Свята”, “Подорожі” та інші. Обирайте дизайн, який подобається.
Розмір дитячого альбома можна обирати?
Так, доступні 5 розмірів дитячих фотокниг: квадратик (20х20 см), портрет (20х28 см), горизонт (28х20 см), квадрат (28х28 см), гігант (40х28 см).
Усі питання →