Весільний фотоальбом

Опис

Замовляйте на 2000 грн і отримайте безкоштовну доставку! Детальніше тут. Увага! Можливі невеликі затримки у зв'язку з вимкненнями світла. Дякуємо за розуміння!

Весільний фотоальбом

Історія одного кохання…

Весільна фотокнига має бути такою ж приголомшливою та гарною як і саме весілля. Щоб кожен розворот випромінював атмосферу вашого свята. Весільні фотоальбоми бережуть спогади. Навіть через роки ви будете розглядати щасливі фото та усміхатися.

Для такого результату ми застосовуємо якісний цифровий друк, точну передачу кольорів. Обкладинку створюємо зі спеціального палітурного картону Eskaboard. Ламінуємо її для додаткової міцності. Кожна сторінка фотокниги задрукована з обох сторін та міцно скріплена металевою скобою в загальний блок. Це технологія якості й довговічності. Тож вільно можете додавати у свій макет до 152 сторінок.

Весільний альбом на замовлення

Весільний альбом - збірка фотографій з урочистості, що зберігає найважливіші моменти вашого особливого дня. Він є візуальною розповіддю про ваше кохання та емоції, закарбовані в кожному кадрі.

Весільні альбоми пропонують різні стилі, формати і матеріали, щоб підкреслити унікальність торжества. Виберіть відповідні параметри фотоальбому і заходьте в нашу галерею шаблонів. Різні варіанти оформлення весільних альбомів від наших дизайнерів допоможуть реалізувати ваші ідеї. Визначтеся з шаблоном і створюйте свій альбом у нашому онлайн-конструкторі.

Як зробити замовлення весільного альбому

Замовити весільну фотокнигу онлайн – комфортна ідея. Ми створили інструмент, який допоможе вам втілити всі дизайнерські задуми. Онлайн-конструктор має потужний функціонал. Він містить бібліотеку готових професійних шаблонів весільної тематики. Вони дуже круті! Та ще й безкоштовні.

Правильний вибір весільного альбому - важливий крок на шляху до збереження ваших спогадів. Моменти, на які слід звернути увагу під час замовлення:

 • Вибір стилю та дизайну. Визначтеся із загальним стилем і дизайном альбому, який відобразить вашу унікальну історію. Зверніть увагу на кольорову гаму, шрифти та оформлення сторінок. Надихайтеся нашими безкоштовними шаблонами весільних фотокниг, щоб створити ідеальний варіант для себе.
 • Якість фотографій. Переконайтеся, що обраний вами фотограф або фотостудія надають високоякісні зображення для друку. Чистота і яскравість зображень зіграють важливу роль у якості остаточного продукту.
 • Матеріали та оздоблення. Виберіть матеріал обкладинки та сторінок, який відповідає вашому стилю та вподобанням.
 • Розмір і кількість сторінок. Визначте бажаний розмір альбому і кількість сторінок, виходячи з кількості фотографій і вашого бюджету.

Зробивши правильний вибір і враховуючи ці нюанси, ви отримаєте весільний альбом, який тішитиме вас і ваших нащадків довгі роки, оживляючи в пам'яті найяскравіші моменти вашого свята.

Характеристики весільного фотоальбома

Розмір (за розміром книжкового блоку): - квадратик – 20х20 см
- портрет – 20х28 см
- горизонт – 28х20 см
- квадрат – 28х28 см
- гігант – 40х28 см
Папір: книжковий блок – крейдований матовий папір 170 г/м²;
форзаци – самоклейний папір, 80 г/м²;
палітурка (обкладинка) – палітурний картон товщиною 1.9 мм + глянсова ламінація 25 мкм;
Друк: цифровий посторінково
Кольоровість: повноколірний друк
Кількість сторінок: - мінімальна – 24
- максимальна – 152
- крок збільшення кількості сторінок – 4
Скріплення книг: - блок зшивається на металеву скобу втачку
- блок із палітуркою (обкладинкою) кріпиться за допомогою термобіндера і форзаців
Наклад: від 1 шт.
Термін виготовлення: 3 робочі дні (понад 10 книг 3-5 робочих днів)

Ціна весільного фотоальбома

Тип весільного фотоальбома Ціна за 24 сторінки Термін виготовлення
Квадратик 20х20 см 329 грн 3 робочі дні
Портрет 20х30 см 339 грн 3 робочі дні
Горизонт 30х20 см 339 грн 3 робочі дні
Квадрат 30х30 см 739 грн 3 робочі дні
Гігант 40х30 см 759 грн 3 робочі дні

Вимоги до макетів весільного фотоальбома

Вимоги до макетів весільного фотоальбома

Загальні вимоги до макетів усіх форматів:

 • Розміри макетів мають відповідати вимогам і надаватися в масштабі 1:1.
 • Файли не повинні містити міток різу, хрестів суміщення, шкал і будь-яких інших елементів.
 • Колірна модель – RGB (профіль sRGB) або CMYK (профіль CoatedFOGRA39.icc/ISO Coated v2 (ECI)).
 • Роздільна здатність файлу має бути 300 dpi.

Допустимі формати файлів:

 • Макети у форматі PDF. Не повинні містити прозорості. Усі шрифти переведені в криві.
 • Макети у форматі TIF. Усі шари мають бути об'єднані. Файл не повинен містити альфа-каналів. Збереження макетів без стиснення.
 • Макети у форматі JPG. Використовувати тільки стандартний формат. Неприпустимо використання формату JPG 2000 або JPG stereo. Зберігати з максимальною якістю без стиснення.

Імена файлів:

 • Файли сторінок блоку іменуються тільки за схемою: 001.pdf, 002.pdf, 003.pdf .... або 001.jpg, 002.jpg, 003.jpg ...., де непарні сторінки – праві, а парні – ліві.
 • Файл обкладинки називається: cover.pdf або cover.jpg
 • Файли форзацу іменуються: for1.pdf або for1.jpg передній і for2.pdf або for2. jpg – задній.

Сторінки й форзаци

Обкладинка

Усі важливі елементи дизайну обкладинки мають розташовуватися не ближче 10 мм до межі загину (або 27 мм від краю макету). Відстань між цими елементами на обкладинці й межею корінця має становити 15 мм.

Розмір обкладинки залежить від кількості сторінок у фотокнизі.

Квадратик:

Портрет:

Горизонт:

Квадрат:

Гігант:

На кожні 30 сторінок блоку обкладинка збільшується на 2 мм.

Ламінування сторінок блоку

Сторінки весільного фотоальбома можна за бажан­ням покрити мато­вою або глянсовою плівкою ламінації. При виборі типу ла­мінування вам слід вра­ховувати, що глянсова плів­ка ро­бить кольори яс­краві­шими, але мо­же давати сві­тло­ві відблиски на зо­бра­жен­нях, а мато­ва плівка при­глу­шує яскраві кольо­ри, ро­бить їх менш насиченими.

Пробний друк (кольоропро­ба)

Ця опція допоможе переко­натися ще до друку, що го­товий весільний фотоальбом відповіда­ти­ме макету. Ви отри­маєте якісні фото відбитків і зможете дійти оста­точ­ного рішення.

Питання – відповіді

Чи можна зробити обкладинку з іншого матеріалу, наприклад, зі шкірозамінника?
Для обкладинки весільних фотоальбомів ми використовуємо палітурний картон Eskaboard товщиною 1.9 мм. Додаємо ламінацію 25 мкм. Це базова палітурка усіх наших фотокниг. Чудові характеристики матеріалу надають стійкості, довговічності й бездоганного вигляду весільному фотоальбому. А ще ми працюємо над розширенням асортименту, тож скоро запропонуємо й інші матеріали для вашого вибору.
Хочу замовити весільний фотоальбом у подарунок на ювілей весілля. Але не всі фото мають хорошу якість. Ви можете їх покращити?
Так, наші дизайнери опрацюють ваші фотографії в графічному редакторі. Зробимо необхідне ретушування, корекцію кольору. Для цього вам слід замовити опцію Пакетна обробка фото.
Дизайн можна допрацьовувати пізніше?
Звісно. Якщо ви зареєструвалися на нашому сайті та маєте свій обліковий запис – можете працювати над дизайном у декілька етапів та допрацьовувати його, коли це необхідно. Всі внесені зміни зберігаються в онлайн-конструкторі макетів.
Я хочу оформити весільну фотокнигу в кольорах свого весілля. Можливо обрати необхідний колір для дизайну?
Так. В онлайн-конструкторі ви можете підібрати будь-який потрібний колір для обкладинки й кожної сторінки. А щоб точно впевнитися як виглядатиме готовий весільний фотоальбом, замовляйте послугу пробного друку (кольоропроби).
Усі питання →