Можливі незначні затримки доставки

Можливі незначні затримки доставки

Декілька тижнів тому ми зіткнулися з необхідністю працювати в умовах періодичних відключень електрики. Вся наша країна зіткнулася з цим…

Сфера друкарських послуг дуже чутлива до тривалої відсутності світла на виробництві. Та навіть у таких непростих обставинах намагаємось надавати максимально якісний сервіс. Дбаємо про те, щоб усі замовлення якнайшвидше потрапляли до своїх власників.

Долаємо перепони у виконанні ваших замовлень

Виробництво онлайн-типографії Albomchik.ua® розташоване у Києві. Тож ми потерпаємо від частих і тривалих відключень електроенергії. Звісно, розуміємо причини й необхідність подібних заходів. Тому намагаємось організувати роботу максимально ефективно та відповідно до тих умов, які є.

Проте без світла друкарські машини та інше обладнання не можуть працювати, вони вимушено зупиняються. А ми очікуємо, коли зможемо продовжити друк. Щойно вмикають електрику – запускаємо виробництво й подвоюємо зусилля, аби ще швидше друкувати, упаковувати та відправляти ваші замовлення.

Маємо прохання-пропозицію до вас! Коли підтверджуєте своє замовлення, уточнюйте, будь ласка, в менеджера клієнтської підтримки Albomchik.ua® актуальні терміни виготовлення і доставки. Вони можуть змінюватися. Віримо, що ви з розумінням ставитесь до цього. Такі маємо часи)

Але не хвилюйтесь, бо навіть та продукція, яку не вдається відправити одразу – обов’язково приїде за адресою. Ми залишаємось поруч у будь-яких обставинах. Та працюємо для перемоги!

Поділитися