Незмінні традиції напередодні Нового року

Незмінні традиції напередодні Нового року

Як би вороги не намагалися, але зупинити традицію новорічних подарунків і сюрпризів від Albomchik.ua® їм точно не вдасться.

Як і щороку, кожне замовлення, яке ви оформите в новорічно-різдвяний період (з 24 грудня по 14 січня) доповнимо приємним і символічним подаруночком. Це магніт-календар. Віримо, що 2023 стане роком нашої Перемоги. Залишається лише дочекатися омріяної дати та позначити її в календарі)

Обіцяємо, що зовсім скоро цей сувенір стане дуже цінним і бажаним. Тож не проґавте можливості отримати його зараз. Щиро вітаємо вас усіх з прийдешніми святами. Обіймаємо і шлемо теплі побажання!

Світло всередині нас

Ненависним оркам таки вдалося зашкодити нам. Минулого тижня, попри всі намагання, ми не змогли вчасно виконати всі замовлення. Електроенергії практично не було… Довелося підкоритися обставинам, які склалися саме так.

Вибачте нас, будь ласка. Повірте, нам прикро за те, що підвели вас.

Проте рішення проблеми уже на підході. Сьогодні завершуємо монтаж і підключення сучасного і потужного генератора електроенергії. Тепер ніхто не зможе перешкодити нам якісно та вчасно друкувати всі ваші замовлення.

Ми – дійсно незламні! Разом переможемо всіх ворогів.

Поділитися