Випускна фотокнига: тренд чи вічна класика?

Випускна фотокнига: тренд чи вічна класика?

Замовлення фотокниг на випускний завжди актуальні. І не дуже суттєво тут: дитина закінчила дитячий садок, стала випускником молодшої школи, 11-го класу чи університету. Щоразу у Випускну фотокнигу потрапляють знімки найкращих друзів, улюблених вчителів, пам’ятних моментів, юних переживань, досягнень.

Для випускників хочеться все зробити ідеально. Розпочніть із фотокниги)

У чому різниця між Випускною фотокнигою і популярним Принтбуком

Для створення фотокниг ми використовуємо якісний цифровий друк за вашим макетом. Аркуші книжкового блоку скріплюємо в корінець. Далі вставляємо тверду обкладинку з палітурного картону, виконуємо ламінацію. Результат вартий усіх сподівань – книга виглядає красиво. І, звісно, вона виконує своє призначення дуже довго. Якість для нас – понад усе.

Щоб обрати вдалий шаблон від Albomchik.ua®, варто розібратися у перевагах та відмінностях різних типів фотокниг:

  • Випускна фотокнига. Продукт, створений нашими дизайнерами спеціально для випускників дитячих садочків, шкіл, коледжів, університетів тощо. Тут менше сторінок, ніж зазвичай буває в фотокнизі. А головна фішка – персоналізована обкладинка.
  • Випускна панорамна фотокнига. З ефектними розворотами, які розгортаються на 180°. Віньєтка, репортажні фото, портрети, індивідуальне оформлення обкладинки – опції, що формують приємне враження наших клієнтів.
  • Фотокнига Принтбук. Складається мінімум із 24 сторінок. Аркуші задруковані з обох сторін та надійно скріплені в книжкову конструкцію. Дизайн можна оформити за обраним шаблоном, чи змакетувати самому.

Ми не можемо керувати часом, але зупинити щасливі моменти на сторінках фотокниги цілком під силу. Принтбук – універсальний і емоційний подарунок. Його можна зробити близьким людям або собі з важливої нагоди.

Випускна фотокнига – трохи інше, це “банк” улюблених спогадів. Якщо зробити макет власноруч, книга випромінюватиме емоції. Стосунки з однокласниками, мрії про майбутнє, випускний вечір, зустріч світанку... Щоразу гортаючи альбом, будете щасливо посміхатися)

Шаблони випускної тематики

Замовити Випускну фотокнигу недорого, швидко і супер-якісно – завдання з зірочкою для багатьох людей. Тому можливість онлайн створювати дизайн у конструкторі макетів сама по собі є чудовою!

Наші дизайнери підготували ду-у-уже багато готових шаблонів для випускного альбома. Можна безкоштовно обрати для себе будь-який із них, завантажити потрібні фото, додати фони, текстові підписи, рамки.

Якщо ж часу і досвіду обмаль – замовляйте дизайн у фахівців Albomchik.ua®. Втілимо ваші побажання в життя.

Поділитися