Відгуки клієнтів

Замовляла фотокнигу, все сподобалось обслуговування, швидкість в роботі, навіть скорше зробили чим обіцяли, якістю задоволена, буду замовляти ще

Олеся Сайберт
Олеся
Добрий день, Олеся! Щиро вдячні Вам за позитивний відгук та за довіру нашій компанії. Кажуть, довіра - це навіть більше, ніж любов. Щасливі, що ми виправдали Ваші очікуванні. Завжди будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів.

Замовляла 2 фотогниги, які для нас надзвичайно важливі. Дочка подарунком задоволена! Як завжди все супер, якість чудова. Дякую, ще не раз будемо замовляти.

Тетяна Бевцик
вчитель
Тетяно, дякуємо Вам за те, що знайшли час і поділилися враженнями про співпрацю з нами. Нам дуже приємно знати, що наші старання не марні. Щиро сподіваємося, що і надалі будемо виправдовувати вашу довіру.

Друкувала альбоми!
Задоволена і якістю і швидкістю виконання замовлення.
Менеджери дуже привітні і уважні.
Макет альбому робила безпосередньо тут на сайті - дуже зручно.
Окрема подяка за колірпробу - фото показали під різним світлом на вуглами.
Однозначно - я тепер Ваш клієнт і в майбутньому!
Дякую за співпрацю!
Слава Україні!

Яна Салай
фотограф
Яно, дуже й дуже приємно читати відгуки сповнені таким позитивом та теплими словами в нашу адресу. Ми насправді намагаємося робити усе, щоб наші клієнти залишалися задоволенними. Дякуємо за високу оцінку!

Дякую за Ваша роботу! Замовляла випускні альбоми-все якісно та швидко. Менеджери-дуже привітні, завжди допомагали та вирішували всі питання, які з'являлися в процесі роботи. Обов'язково буду ще звертатися!

Оксана Мотрушенко
Фотограф
Доброго дня, пані Оксано! Приємно, що ви оцінили наші старання. Спасибі за відгук! Будемо раді бачити Вас ще й будемо намагатися знову подарувати вам позитивні емоції :)

52-й альбом, надрукований в Vizitka.com. Ніяких проблем! Так тримати!!

Юрий Ушенин
Непрофесійний фотограф-мандрівник
Юрію, величезне вам дякуємо за багаторічну співпрацю та за теплі слова в нашу адресу. Будемо й надалі вас тішити бездоганним сервісом.

Дякуємо за фотокнигу! Замовляли на подарунок. Дуже зручні та зрозумілі макети, працювати просто - одне задоволення. Замовлення виготовлене якісно і швидко!!!

Лідія Курбет
Клієнт
Лідіє, нам дуже приємно, що замовлена фотокнига залишила виключно приємні емоції. З роками переглядати все цікавіше) Будемо раді новим замовленням від вас.

Замовляла фотокниги випускні. Все дуже класно. Я дуже задоволена. Сподіваюсь, діти, які завтра отримають ці альбоми будуть теж задоволені ♥️Миру нам всі

Анна Спірідонова
Фотограф
Анно, дякуємо вам за позитивний відгук в адресу нашої інтернет-друкарні. Ми дуже вражені вашими словами. Приємно знати, що клієнти залишаються задоволеними нашими послугами.

Замовили альбом ювіляру! Фотографіі самі добавили в зручному і простому в використанні конструкторі. Це було наше перше замовлення, ми трохи переживали, та переживання наші були марні, альбом вийшов неймовірно гарний, якісний. Ювіляр та всі гості були вражені і весь вечір дякували нам за чудовий подарунок, а ми дякуємо вам vizitka за якісну продукцію, швидку роботу, чуттєве відношення!

Вікторія Лижова
Майстер будівельних робіт.
Вікторіє, нам дуже приємно чути такі відгуки сповнені теплом. Ми щиро радіємо разом з вами та ювіляром. Спасибі за довіру й що доручили нам стати частинкою вашого свята.

Дякую за швидкий і якісний друк фотоальбому. Працювати з вами завжди задоволення. Бажаю вам пережити ці нелегкі часи без втрат.

Ірина Коник
Приватна особа
Ірино, дуже й дуже приємно читати відгуки сповнені таким позитивом та теплими словами в нашу адресу. Ми насправді намагаємося робити усе, щоб наші клієнти залишалися задоволенними. Дякуємо за високу оцінку!

Доброго дня! Дуже вдячна за оперативне виконання замовлення. Замовляла фотокнигу для рідних, бо знаходимося на великій відстані. На все пішло 2 дні! Супер! Замовляю вже не перший раз, ніколи не виникало проблем. Дякую Вам за Вашу працю

Олена Браташ
Вимушено переселена особа
Олено, велике спасибі за чудовий відгук і вибір нашої друкарні! Ми дуже цінуємо, що у нас є такі чуйні покупці, як ви.
Середня оцінка Albomchik.ua: 5.0 з 5 на підставі 62 відгуків.