Як зробити макет фотокниги в онлайн-конструкторі?

Як зробити макет фотокниги в онлайн-конструкторі?

Можливості, які існують сьогодні – це квантовий стрибок у сфері виготовлення фотокниг. Кожен із нас може зробити макет для друку власноруч. Для цього потрібно лише:

 • підібрати улюблені або тематичні фото,
 • відкрити онлайн-конструктор на Albomchik.ua®,
 • вибрати ідеальний шаблон серед безлічі пропозицій,
 • відредагувати його на свій смак.

Можна макетувати і «з чистого аркуша», додаючи маски, фони, кліпарти, тексти, рамки, колажі.

Туторіал створення фотокниги онлайн

Ось як покроково виглядає робота в онлайн-конструкторі:

 1. Обираєте з каталогу потрібний продукт. У нашому випадку – це Фотокнига Принтбук;
 2. Серед усіх шаблонів відкриваєте тему, яка максимально підходить для вашого задуму. Наприклад, “Наша родина” 
  Вибір шаблону
 3. Наступний крок – вибір конкретного шаблону. І це не так просто, як може здатися) Їх тут так багато і всі чудові! 
  Шаблони фотокниг
 4. Клікніть на обрану картинку, щоб завантажився конструктор… 
  Завантаження конструктора
 5. Додайте попередньо підібрані фото. Правіше знаходиться кнопка “Автозаповнення”. Це ваш помічник, який заощадить час створення макета та розмістить завантажені зображення автоматично. Щоб створити неповторний індивідуальний дизайн – розташовуйте фотографії вручну. Кожне фото можна масштабувати, обрізати, повертати, пересувати тощо. 
  Додати фото
 6. Далі – текст. Шаблон містить вже готові текстові фрейми. Якщо вам подобається їх шрифт, форматування, колір, розміщення на сторінці – просто замініть текст на власний. Але можна все зробити абсолютно по-своєму. Опції зручно підписані й позначені піктограмами, тож фантазуйте і налаштовуйте текстовий контент як забажаєте. 
  Відредагуйте текст
 7. Вкладка “Колаж” – інструмент для макетування кількох фотографій на весь аркуш або вибрану сторінку.
 8. Якщо потрібно, можна додати фігурні рамки для декорування. Доступні фігури: прямокутник, еліпс, зірка, багатокутник, лінія, пляма тощо. Аби видалити елемент, який не подобається – виділіть його кліком та натисніть Delete.
 9. Тло також можна редагувати за кольором, розміром, розташуванням. Додавайте фон на весь розворот чи на конкретну сторінку. Або прибирайте його зовсім, за своїм задумом і дизайн-концепцією).
 10. Маски, рамки, іконки, кліпарти, QR-код – ще одне поле для творчості. В інтерфейсі безліч крутих інструментів для створення дизайну. Додаткові опції відкриває клік правою кнопкою миші. Розібратися з ними легко. Ви впораєтесь. 
  Оберіть маску
 11. За замовчуванням шаблон фотокниги Принтбук складається з обкладинки, переднього і заднього форзаців та 12 розворотів. Це мінімальна кількість. Та ви можете збільшувати її з допомогою кнопок: “Додати сторінку”, “Копіювати сторінку”. Опція для видалення сторінок знаходиться внизу цього ж меню. Порада: на форзацах краще не розміщувати фото. Тут доречно виглядає просто текст і елементи декору. Між форзацом і книжковим блоком буде вшито кальку. 
  Додайте сторінку
 12. Скориставшись, кнопкою меню “Файл”, зберігайте свою роботу в процесі макетування. Тут, також, є опції експорту-імпорту макетів. 
  Збережіть макет
 13. Коли всі розвороти та обкладинка готові – натискайте на кнопку “Оформити замовлення” (справа внизу). Не забудьте поставити галочку, яка підтвердить, що ви остаточно перевірили свій макет та прочитали правила використання сайту.

Упродовж всього цього шляху вас будуть супроводжувати корисні підказки від Альбомчика. Тому фінальний результат сподобається, не сумнівайтеся.

З моменту, коли макет буде перевірено, а ваше замовлення оформлене – розпочнеться процес друку. Він триватиме приблизно 3 робочі дні.

Поділитися